Tvarování postavy

Tvarování postavy
Program tvarování postavy patří mezi nejžádanější a je součást všech nabízených cvičebních programů. Je zaměřen především na vizuální změnu postavy, ať se snažíte přibrat nějaké to kilo svalů nebo naopak shodit několik přebytečných kilogramů tuku. Nejdůležitější je vždy cíl klienta, dle zdravotních možností a potřeb sestavuji individuální cvičební postup, který se mění dle potřeby a reakce na schopnost daného jedince regenerovat. Stejně tak individuálně po dohodě s klientem nastavujme frekvenci tréninků pod trenérským vedením nebo při doplňujících lekcích, které si klient dle dohody a daného tréninkového plánu odcvičí sám.
Nejčastěji doporučuji cvičení minimálně dvakrát týdně v případě pokročilosti, časových a finančních možností se cvičení uskuteční vícekrát za týden.
Tréninky na redukci podkožního a vnitřního tuku doplňuji o kardio tréninky, které jsou součástí potréninkové části lekce nebo se uskutečňují mimo posilovací dne.
Před zahájením všech programů musí klient absolvovat vstupní konzultaci (zdarma) a samozřejmě doporučuji komplexní diagnostiku pohybového aparátu. (více o diagnostice se dozvíte na samostatné stránce diagnostika).

Comments are closed.