Fyzické testy a kondiční příprava

Fyzické testyProgram Fyzické testy je zaměřen na splnění požadavků fyzických testů k policii, do hasičského sboru, do armády, na sportovní školy, k záchranářským složkám a speciálním vládním i nevládním organizacím, … Cílem téninku je zaměření na nejslabší části v testu, jejich analyzování a doplnění tréninkového plánu o vhodné cvičení zvyšující výkonnost hlavních svalů a svalů pomocných, které stabilizují klouby a předchází zranění a přetížení.

Program je vhodné doplnit o komplexní diagnostiku. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu, správné regenerace, atd.

Programy lze kombinovat.

 
Sabina S.

S Davidem jsem začala spolupracovat kvůli přípravě na fyzické testy k bezpečnostnímu sboru. Zde je potřeba zvládat vzpor ležmo (kliky), který jsem nebyla schopna zvládnout ani jedno opakování. Po absolvování úvodního pohovoru mi David sestavil tréninkový plán, který jsme procvičovali dvakrát týdně. V prvním měsíci spočíval trénink v posilovaní zádového svalstva a středu těla. Postupně jsme začali zapojovat posilovací cviky na horní polovinu těla a časem se moje fyzička začala, díky tréninku s Davidem, zvyšovat a nyní jsem na celých 34 opakováních u vzporu ležmo za 5 měsíců pravidelného tréninku. Navíc jsem díky usilovnému tréninku zhubla 8 kilogramů a cítím se se sebou mnohem spokojenější a sebevědomější. S Davidem jsem spokojena a mohu ho vřele doporučit. Vždy se mi snažil vyjít vstříc a sestavit trénink dle mých požadavků a zdravotního stavu.

Uno puede comprar Stromectol genérico en la comprar-stromectol.com barato. El precio de la Ivermectina online oscila entre 2,90 € y 3,90 € por un comprimido de 3 mg.

Comments are closed.