Programy

Program redukce hmotnosti

Program je zaměřen na snižování hmotnosti, podílu podkožního a viscerálního tuku a zdravotní problémy související s nadváhou a obezitou (vysoký krevní tlak, nadměrná hladina cholesterolu v krvi, diabetes, dna, komplikace v těhotenství, křečové žíly, zažívací problémy a pálení žáhy, snížení imunity, bolesti v kloubech, atd.) Redukční program se zaměřuje na odstranění projevů celulitidy.

Program lze doplnit o komplexní funkční diagnostiku. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu a správné regenerace.

 

Tvarování postavy

Program je určen pro všechny, kdo chtějí docílit pevnější a kvalitnější postavy. Cílem Vašeho cvičení může být zpevnění bříška nebo zvětšení objemu paží, přibrání několika kilogramů čisté svalové hmoty, vyrýsování a definice svalů. Ke každému klientovi přistupuji jednotlivě na základě jeho přání a cílů, sestavuji individuální cvičební plán. Pokud si klient přeje, doporučím před zahájením či v průběhu cvičebního programu využití komplexní diagnostiku.

 

Závodní příprava (soutěžní příprava) v kulturistice, bikiny fitness, mens physique a bodyfitness

Příprava na soutěž v kulturistice a fitness spočívá po konzultaci s budoucím nebo již aktivním závodníkem v sestavení celosezónního plánu, který se rozdělí na menší časové úseky dle předpokládaných soutěžních startů.
V tréninku se upraví technika dle individuálních potřeb, v případě začátečníků se postupuje s nácvikem technik, správné regenerace a stravování od základů.
Během celé přípravy je pro mě vždy na prvním místě zdraví závodníka a proto nesahám nikdy po zničujících dietách, které mohou způsobit nefunkční metabolismu, užívání zakázaných látek „kdo chce sypat, ať si najde trenéra co sype“ a pro správné pózování nepoužívám „lámání“ klientů, které způsobí jen zdravotní komplikace do budoucna, ale manuální terapií zvyšuji flexibilitu.
 
Soutěžní příprava dále obsahuje:
– nácvik pózování dle zvolené kategorie
– výběr vhodné barvy s případnou aplikací
– případný doprovod na soutěž
– zajištění vyzážistky
– zvolení správných plavek
– sestavení volné sestavy
– sestavení stravovacího a suplementačního plánu

Rehabilitace a rekonvalescence

Program je zaměřen na odstraňování disbalancí pohybového aparátu, vznikající v důsledku jednostranného zatížení při práci či sportu, odstranění bolestí zad a krční páteře v důsledku nesprávného držení těla. Dále zahrnuje rekonvalescenci po úrazech a navazuje na rehabilitační poúrazový plán. Program rehabilitace a rekonvalescence probíhá za spolupráce fyzioterapeutky Mgr. Kateřiny Húskové. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu a správné regenerace.

 

Cvičení s pohybovým omezením

Cvičíte nebo jste dříve pravidelně cvičili, ale zdravotní problémy Vám to nedovolují. Pro klienty s pohybovým omezením se sestavuje speciální cvičební program, který lze bez omezení provádět nebo účinně podporují odstranění pohybového omezení a postupně se tak navracíte k běžnému tréninkovému zatížení.
V případě potřeby se do tréninkového plánu aplikují rehabilitační cviky ve spolupráci s fyzioterapeutem nebo ošetřujícím lékařem.
Cvičební programy lze libovolně kombinovat.

 

Sportovní příprava

Program je určen pro sportovce, kteří chtějí získat zpět kondici nebo docílit postupný růst výkonnosti. Kondiční příprava vytváří předpoklad pro zvýšení sportovní výkonnosti. Cílem kondiční přípravy je rozvoj jednotlivých pohybových schopností, obecných a speciálních. Základní obecné pohybové schopnosti jsou síla, rychlost, vytrvalost, pohyblivost a obratnost. Čím kvalitnější kondiční přípravou sportovec prošel, tím více ho lze zatížit speciálními technikami (výbušná síla, rychlost reakce, zápasová vytrvalost, reakční rovnováha, atd.). Během cvičení se klade důraz na odstranění svalových disbalancí, které vznikají jednostranným zatížením, a tím zkvalitnit a prodloužit sportovní kariéru. Program lze doplnit o komplexní diagnostiku. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu, správné regenerace, atd.


Fyzické testy

Program Fyzické testy je zaměřen na splnění požadavků fyzických testů k policii, do hasičského sboru, do armády, na sportovní školy, k záchranářským složkám a speciálním vládním i nevládním organizacím, … Cílem téninku je zaměření na nejslabší části v testu, jejich analyzování a doplnění tréninkového plánu o vhodné cvičení zvyšující výkonnost hlavních svalů a svalů pomocných, které stabilizují klouby a předchází zranění a přetížení.

V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu, správné regenerace, atd.

 

Masáže

Masáž zad a šíje se zaměřením na odstranění drobných svalových spasmů a přetíženého svalstva jednostranným pohybem a sedavým zaměstnáním.

Masáž má okamžité i preventivní účinky proti každodennímu zatěžováni pohybového aparátu. Masáž je vhodné doplnit o protahovací cvičení, které zabrání nebo sníží riziko návratu svalových spasmů.

Ceny masáží naleznete v ceníku

 

Programy lze kombinovat.

Comments are closed.