Programy

Program redukce hmotnosti

Program je zaměřen na snižování hmotnosti, podílu podkožního a viscerálního tuku a zdravotní problémy související s nadváhou a obezitou (vysoký krevní tlak, nadměrná hladina cholesterolu v krvi, diabetes, dna, komplikace v těhotenství, křečové žíly, zažívací problémy a pálení žáhy, snížení imunity, bolesti v kloubech, atd.) Redukční program se zaměřuje na odstranění projevů celulitidy.

Program lze doplnit o služby fyzioterapeuta. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu a správné regenerace.

 

Tvarování postavy

Program je určen pro všechny, kdo chtějí docílit pevnější a kvalitnější postavy. Cílem Vašeho cvičení může být zpevnění bříška nebo zvětšení objemu paží, přibrání několika kilogramů čisté svalové hmoty, vyrýsování a definice svalů. Ke každému klientovi přistupuji jednotlivě na základě jeho přání a cílů, sestavuji individuální cvičební plán. Pokud si klient přeje, doporučím před zahájením či v průběhu cvičebního programu využití služby fyzioterapeuta.

 

Rehabilitace a rekonvalescence

Program je zaměřen na odstraňování disbalancí pohybového aparátu, vznikající v důsledku jednostranného zatížení při práci či sportu, odstranění bolestí zad a krční páteře v důsledku nesprávného držení těla. Dále zahrnuje rekonvalescenci po úrazech a navazuje na rehabilitační poúrazový plán. Program rehabilitace a rekonvalescence probíhá za spolupráce fyzioterapeutky Mgr. Kateřiny Húskové. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu a správné regenerace.

 

Sportovní příprava

Program je určen pro sportovce, kteří chtějí získat zpět kondici nebo docílit postupný růst výkonnosti. Kondiční příprava vytváří předpoklad pro zvýšení sportovní výkonnosti. Cílem kondiční přípravy je rozvoj jednotlivých pohybových schopností, obecných a speciálních. Základní obecné pohybové schopnosti jsou síla, rychlost, vytrvalost, pohyblivost a obratnost. Čím kvalitnější kondiční přípravou sportovec prošel, tím více ho lze zatížit speciálními technikami (výbušná síla, rychlost reakce, zápasová vytrvalost, reakční rovnováha, atd.). Během cvičení se klade důraz na odstranění svalových disbalancí, které vznikají jednostranným zatížením, a tím zkvalitnit a prodloužit sportovní kariéru. Program lze doplnit o služby fyzioterapeuta. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu, správné regenerace, atd.


Fyzické testy

Program Fyzické testy je zaměřen na splnění požadavků fyzických testů k policii, do hasičského sboru, do armády, na sportovní školy, k záchranářským složkám a speciálním vládním i nevládním organizacím, … Cílem téninku je zaměření na nejslabší části v testu, jejich analyzování a doplnění tréninkového plánu o vhodné cvičení zvyšující výkonnost hlavních svalů a svalů pomocných, které stabilizují klouby a předchází zranění a přetížení.

Program lze doplnit o služby fyzioterapeuta. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu, správné regenerace, atd.

 

Masáže

Masáž zad a šíje se zaměřením na odstranění drobných svalových spasmů a přetíženého svalstva jednostranným pohybem a sedavým zaměstnáním.

Masáž má okamžité i preventivní účinky proti každodennímu zatěžováni pohybového aparátu. Masáž je vhodné doplnit o protahovací cvičení, které zabrání nebo sníží riziko návratu svalových spasmů.

Ceny masáží naleznete v ceníku

 

Programy lze kombinovat.

Comments are closed.