Program redukce hmotnosti

Program je zaměřen na snižování hmotnosti, podílu podkožního a viscerálního tuku a zdravotní problémy související s nadváhou a obezitou (vysoký krevní tlak, nadměrná hladina cholesterolu v krvi, diabetes, dna, komplikace v těhotenství, křečové žíly, zažívací problémy a pálení žáhy, snížení imunity, bolesti v kloubech, atd.) Redukční program se zaměřuje na odstranění projevů celulitidy.

Program lze doplnit o služby fyzioterapeuta. V programu jsou zahrnuty konzultace vztahující se k jídelníčku, doplňkům výživy, tréninkovému plánu, zásadám životního stylu a správné regenerace.

 

References:

Lenka K.

Už devět let hubnu a zkouším různé diety, dá se říct že s dobrým výsledkem. Ale pořád jsem se nemohla přemluvit ke cvičení. Znáte to
nechce se Vám tak si řeknete, že půjdete zítra, ale skutek utekl. Tak jsem se rozhodla, že budu cvičit pod dohledem trenéra.

První ukázková hodina byla příjemná, tak jsem se rozhodla s cvičením pokračovat. David mi sestavil jídelníček a cvičební plán. Už po třech měsících jsem shodila pět kilo a cítila jsem se mnohem lépe. Po sedmi měsících mám o sedm kilo méně a viditelně se mi zpevnilo tělo a vytvarovala se mi postava. Na hodiny s Davidem se moc těším, vždy je na nich něco nového. Cvičíme na strojích s míčem i jinými cvičebními pomůckami. Prostě hodiny s mým osobním trenérem mě moc baví a neumím si to bez nich už představit. Díky Davidovi jsem se naučila pravidelně jíst a dnes vím, že pokud chci vypadat a cítit se dobře, tak bez správného stravování a cvičení to nejde. Je to fajn cítit se dobře.

Comments are closed.